Общие объявления У вівторок, 23 лютого 2016 року, в Контактному центрі міста Києва відбудеться «пряма лінія» за участю заступника директора Департаменту охорони здоров’я КМДА – начальника управління з організації медичного забезпечення Коваленко Олени Миколаївни.

22 февраля 2016 284 Киев Boss Объявление просрочено

У вівторок, 23 лютого 2016 року, в Контактному центрі міста Києва відбудеться «пряма лінія» за участю заступника директора Департаменту охорони здоров’я КМДА – начальника управління з організації медичного забезпечення Коваленко Олени Миколаївни.Триватиме «пряма лінія» з 12:00 до 13:00. Дзвінки від мешканців будуть прийматися за номером «15-51». У цей час всі охочі матимуть можливість звернутись з питаннями, які їх турбують.
Зокрема, на обговорення будуть винесені наступні теми:
діяльність медичних закладів;
харчування в медичних установах;
робота станції швидкої медичної допомоги;
забезпечення лікарськими засобами;
відпуск інсуліну за пільговим рецептом;
забезпечення дороговартісним лікуванням;
протиправні дії (бездіяльність) медичних працівників;
«благодійні внески» в закладах охорони здоров’я тощо.
?Нагадаємо, що під час «прямої лінії» на офіційному сайті Контактного центру міста Києва відбудеться онлайн-трансляція.ШАНОВНІ КИЯНИ! Поставити свої запитання усі бажаючі зможуть під час прямого ефіру, або зареєструвати звернення завчасно за допомогою веб-порталу Контактного центру міста Києва (http://1551.gov.ua/). Для цього необхідно, під час реєстрації звернення, на початку листа написати слово «ЕФІР», а далі у стислій формі викласти суть вашого питання.

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!