Лицей №157

26 декабря 2015 - Администратор
Лицей №157

Адрес:: г. Киев, Оболонский пр-т, 12-В
Телефоны:: (044) 418-75-08
Сайт:: http://lyceum157.kiev.ua/
Описание:

Ліцей №157 – державній середній навчально-розвивальний заклад, що реалізує ідеї гуманістичної педагогіки. В основі освітньої системи ліцею покладено духовно-розвивальне заняття і повязані з ним цінності як стійкі домінантні національно-духовні принципи українського світогляду. У процесі організації наукового пізнання та розвитку творчих здібностей, важливу роль відіграє сприйняття педагога як носія знань і здібностей. Учні й батьки переконуються, що здобуті ними знання в ліцеї – це результат зусиль не лише родини, а й учителя. Розширюється простір всіх соціальних обтавин, за яких ці знання було отримано учителем і, таким чином, учень долучається до виходу у світ цінностей особистості, родини, громади, ліцею, держави.

Приорітетним напрямком діяльності ліцею є створення системи послідовного і безперервного навчання, що передбачає проходжння учнем усіх ступенів та рівнів підготовки.

У програмі ліцею провідне місце посідають предмети, що сприяють оволодінню основами національної й світової духовної культури.

Ліцей має свою оригінальну програму пошуку, навчання і виховання дітей “Творча обдарованість”. Її реалізації сприяють факультативи й спецкурси з хореографії, бального танцю, основ журналістики, театрального мистецтва, хору, студій живопису, а також дитяче видавництво “Золота тропа”, ліцейська газета “Діалог”, часопис “Нація золотих комірців”, на сторінках яких відбувається проба й розвиток молодих талантів.

За час існування ліцею з 1992-2003 н.р. випущено 1287 учнів. З них медалістів – 303, що становить 24% від загальної кількості випускників. Золотою медалю нагороджено 216 випускників, срібною – 87.

Набір до ліцею проводиться до  8, 9 та 10 класів на основі конкурсних випробувань та психологічного тестування емоційно-інтелектуального рівня дитини. З 1 по 11 клас поглиблено вивчається англійська мова. Найбільш обдарованих і здібних учнів, а це 8-11 класи, ліцей готує до здобуття фізико-математичної, медичної, економічної, юридичної та лінгвістичної освіти, реалізує індивідуальні творчі запити, надає можливість самостійного вибору предметів для їх поглибленого вивчення.

Результатом діяльності ліцею є успіхи ліцеїстів у предметних олімпіадах, конкурсах МАН різного рівня та вступ до вищих навчальних закладів. Так, щороку 140 учнів виборюють призові місця в районних змаганнях, близько 50 – в міських, біля 10 – у Всеукраїнських, декілька у Міжнародних, 60 школярів стають лауреатами конкурсу науково-дослідницьких робіт МАН.

У ВУЗи України вступають 99% наших випускників. Внаслідок плідної співпраці з майже десятьма ВУЗами м. Києва (НТУУ “КПІ”, Академія Муніципального управління, Національний державний університет ім. Т.Г. Шевченка, Торгово-економічний університет, Інститут Держави та Права ім. Корецького, Інститут Лінгвістики і Права, Університет “Україна”, Медичний інститут “Асоціація народної медицини”, Міжнародний фізико-технічний університет тощо) щорічно близько 30 випускників стають студентами достроково.

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!