Владельцы паркингов Оазиса не согласны с повышением тарифов вдвое

20 февраля 2016 - Boss
Владельцы паркингов Оазиса не согласны с повышением тарифов вдвое

  Эксплуатационная компания в августе 2015 года подняла оплату за обслуживание паркингов жилого массива ОАЗИС вдвое. Не все владельцы паркомест среагировали на это. Часть их них написали коллективные заявления о несогласиии с этим, а некоторые решили бороться с этим правовым путем и предъявили Эксплуатационной компании официальную претензию.
  Автор претензии любезно позволил нам опубликовать ее образец.


 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Експлуатаційна компанія»

м. Київ, пр.-т Героїв Сталінграда, 10-а, корп. 9


 

_____ лютого 2016 р

Претензія

щодо невиконання умов договору № _____________ від ____________ р.


 

       Між Товариством з обмеженою відповідальністю «Експлуатаційна компанія» (Виконавець) та мною, власником паркувального місця № ______за адресою   пр.-т Героїв Сталінграда, 4, _______________________________________ (Власник), було укладено договір № _____________ від________________ про участь у витратах паркувальної території (далі - Договір).

     Згідно з умовами п. 3.3.  Договору  «Оплата за утримання  паркувальної території становить 77,05 грн. (Сімдесят сім гривень 05 коп) В т. ч. ПДВ 20% - 12, 84 грн. на місяць.

     В порушення умов Договору, починаючи з 1 серпня 2015 року Виконавцем, в односторонньому порядку, без попереднього погодження, обґрунтування та необхідного внесення змін до умов Договору, в рахунках розмір оплати було збільшено більше, нуж у 2 рази до величини 154,13 грн.

     Відповідно до ст.629 Ц.К України, «Договір є обов'язковим для виконання сторонами».  Згідно з п. 1. ст. 615 ЦК України, «У разі порушення зобов'язання однією стороною друга сторона має право частково або в повному обсязі відмовитися від зобов'язання, якщо це встановлено договором або законом».

     На підставі викладеного, вимагаю зробити перерахунок, та зарахувати надмірно стягнуті з Власника кошти в якості оплати за наступні періоди платежів з офіційним підтвердженням цієї дії.

     У випадку невиконання Вами моїх законних вимог, я буду вимушений звернутися до відповідних органів за захистом своїх прав та законних інтересів, а також, керуючись п. 4.2. Договору відмовитись від продовження строку його дії на наступний термін.

Всі документи, що необхідні для розгляду даної претензії є у Вас в наявності.


 

Власник  паркувального місця № ___________ за адресою пр.-т Героїв Сталінграда, 4,


 

                             ________________________    /  _______________________________ /                                                           


 

Адреса:    _________________________________________________________________


 

Телефон: _____________________________


 

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!