Повідомлення про позачергові загальні збори ОСББ "Оазис 4"

6 сентября 2016 - Валентин
Повідомлення про позачергові загальні збори ОСББ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ПОЗАЧЕРГОВИХ ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРІВ ОСББ «ОАЗИС 4»

(об’єднання співвласників  багатоквартирного будинку №4 по проспекту Героїв Сталінграда в м. Києві).

(уточнене за рішенням правління ОСББ, протокол № 8 від 08.09.2016р)

 

Згідно з рішенням Правління (протокол № 7, від 01.09.2016 р)   22 вересня 2016 року о 20.00 за  адресою: пр-т. Героїв Сталінграду, 2  в м. Києві  в приміщенні  актової зали (2 поверх) Коледжу морського та річного флоту Київської державної академії водного транспорту, відбудуться позачергові загальні збори Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «ОАЗИС 4».

Запрошуємо співвласників приміщень  багатоквартирного будинку №4 по проспекту Героїв Сталінграда взяти участь в позачергових загальних зборах.

Реєстрація  співвласників для участі у проведенні позачергових загальних зборів ОСББ «ОАЗИС 4» відбудеться  з 19-00 год.  до 20-00 год..

До участі в позачергових загальних зборах  ОСББ «ОАЗИС 4»  допускаються співвласники, які мають при собі правовстановлюючий документ на право власності та документ, що посвідчує особу. Представникам власника приміщення додатково мати нотаріально підтверджене доручення.

Порядок денний позачергових загальних зборів:

1. Обрання головуючого, секретаря та лічильної комісії позачергового засідання Загальних зборів ОСББ "ОАЗИС 4", а також затвердження порядку денного.
2. Обрання форми управління та обслуговування будинку та прибудинкової території ОСББ «ОАЗИС 4» за адресою: місто Київ, проспект Героїв Сталінграду, будинок 4.
3. Затвердження кошторису ОСББ «ОАЗИС 4» на обслуговування будинку та прибудинкової території за адресою: місто Київ, проспект Героїв Сталінграду, будинок 4.
4. Визначення порядку сплати, переліку та розмірів внесків співвласників.
5. Визначення розміру матеріального та іншого заохочення Голови правління.
6. Затвердження проекту та додаткового кошторису ОСББ «Оазис 4» по організації охорони та безпеки будинку та прибудинкової території на 2016-2017 роки.
7. Прийняття рішення про участь у заснуванні асоціації об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.
8. Про затвердження змін до статуту Об'єднання співвласників багатоповерхового будинку «Оазис 4».
9. Про передачу власнику квартири №36 Зараховському Олександру Давидовичу допоміжного приміщення (технічного поверху) багатоповерхового будинку загальною площею 120,60 кв.м., за адресою: м.Київ, проспект Героїв Сталінграду, 4, корпус 2.
 10. Про використання спільного майна.

З проектом кошторису, проектами рішень та іншими матеріалами по питанням порядку денного загальних зборів можна ознайомитись у консьєржа свого під’їзду або на сайті:  http://oasis.mdom.kiev.ua/osbb/oasis4

Попереднє публічне обговорення питань, винесених на рішення загальних зборів організоване на Форумі: http://oasis.mdom.kiev.ua/forum/thread43.html

Всі пропозиції та зауваження по питанням  порядку денного зборів можуть бути опубліковані на Форумі, передані члену правління свого під’їзду (безпосередньо, або через консьєржа свого під’їзду), направлені електронною поштою на адресу: osbbgs4@gmail.com

Телефони для довідок: +38 050 777 63 99, +38 067 611 44 11.

 

                                                                         З повагою, Правління ОСББ «ОАЗИС 4».

Комментарии (3)
Vikup # 21 сентября 2016 в 20:51 0
Здравствуйте. Не могу найти на сайте проектов сметы и других доков. Дайте ссылку (vikup@cyfra.net). (З проектом кошторису, проектами рішень та іншими матеріалами по питанням порядку денного загальних зборів можна ознайомитись у консьєржа свого під’їзду або на сайті: http://oasis.mdom.kiev.ua/osbb/oasis4) - по этой ссылке ничего не могу найти.
Валентин # 23 сентября 2016 в 10:39 0
На сайте сейчас опубликованы такие материалы к собранию:
- Смета ОСББ на конец этого и следующий годы http://oasis.mdom.kiev.ua/osbb/oasis4/koshtoris-osbb-oazis-4-na-v-kv-2016r-201.html
- Проект «Безопасный дом» http://oasis.mdom.kiev.ua/osbb/oasis4/proekt-bezopasnyi-dom-v-osbb-oazis-4.html
Администратор # 5 октября 2016 в 10:25 0
По многочисленным просьбам членов ОСББ "Оазис 4" с 03.10.2016г введено ограничение на комментарии в разделе сайта "ОСББ Оазис 4". С Этого момента закрывается допуск к комментированию посторонним лицам. Членам ОСББ, персоналу или связанным с ОСББ договорными отношениями лицам для получения допуска просьба обращаться к администратору сайта или на адрес osbbgs4@gmail.com с указанием таких данных:
- ФИО;
- № телефона;
- Емэйл;
- адрес квартиры в доме №4 по Героев Сталинграда или информацию об отношению к ОСББ "Оазис 4"