Інструкція з організації охорони паркінгу

2 июня 2017 - Валентин
Інструкція з організації охорони паркінгу

Інструкція
 з організації охорони пропускного та внутрішньооб’єктового режиму
об’єкта (напівпідземного паркінга) за адресою:
м. Київ, пр.Героїв Сталінграда, буд. 4

1. Ця Інструкція регламентує організацію пропускного та внутрішньооб’єктового режиму об’єкта (підземного паркінга) та порядок надання послуг з охорони транспортних засобів (автомобілів, мотоциклів, моторолерів, мотоколясок, мопедів, причепів), що охороняються в підземному паркінгу за адресою: м. Київ, пр. Героїв Сталінграда, буд. 4.

2. При в'їзді на територію підземного паркінга встановлюється щит із схемою руху транспортних засобів, нумерацією місць, планом термінової евакуації транспортних засобів та інформацією про розпорядок роботи паркінга, на території паркінга вивішуються або наносяться на проїжджій частині необхідні показники й нумерація місць.

Номер перепустки власника транспортного засобу має відповідати номеру парко-місця.

У разі потреби й технічної можливості на паркінгу встановлюється пожежна та охоронна сигналізація, гучномовець.

3. У службовому приміщенні, де розміщуються охоронники паркінга, має бути: ця Інструкція, розпорядок роботи, правила пожежної безпеки та техніки безпеки, обов'язки охоронника, план-схема паркінга із зазначенням напрямку руху транспорту і номерів місць зберігання, план термінової евакуації транспортних засобів з паркінга, номери телефонів власників транспортних засобів, керівництва ОСББ «ОАЗИС 4», державних органів у справах захисту прав споживачів, поліції, пожежної охорони, швидкої медичної допомоги, книга скарг та пропозицій, зразки оформлення перепустки.

4. На території паркінга забороняється знаходитися стороннім особам, встановлювати ящики та шафи для зберігання інвентарю, запасних частин чи інструментів.

5. Відповідальність за охорону транспортних засобів та майна, що тимчасово або постійно знаходиться на законних підставах на території паркінга, за додержання санітарних і пожежних правил, інших вимог несуть охоронники паркінга, а у випадках, передбачених Договором, – ТОВ ОП «Щит України».

6. Охоронник паркінга зобов'язаний дотримуватися вимог Законів України «Про охоронну діяльність», «Про захист прав споживачів», знати і виконувати цю Інструкцію.

7. Здавання транспортного засобу в паркінгу під охорону провадиться:

1) власником, або особою, яка на законних підставах керує транспортним засобом (має технічний паспорт на автомобіль та перепустку);

2) водієм транспортного засобу, що належить суб'єкту господарської діяльності, за умови наявності відповідно оформлених документів.

8. Під час здавання транспортного засобу в паркінг його власник, або довірена особа, має пред'явити охороннику перепустку, а у випадку необхідності — документи, що посвідчують його особу, та реєстраційні документи на транспортний засіб.

9. У разі  здавання  під охорону  транспортного  засобу  особою, що не має перепустки,  він може бути у винятковому порядку прийнятий під охорону за рішенням старшого охоронника зміни після пред’явлення посвідчення на особу, технічного паспорту на транспортний засіб,  документа, підтверджуючого право власності на машино-місце та після реєстрації  у змінному журналі. Для наступного здавання транспортного  засобу  під охорону, власник зобов’язаний оформити відповідну перепустку. 

10. У разі здавання під охорону транспортного засобу з аварійними пошкодженнями, він може бути прийнятий під охорону після реєстрації у журналі обліку транспортних засобів з пошкодженнями та некомплектних, з зазначенням характеру пошкодження, часу в'їзду в паркінг, марки і номера транспортного засобу та прізвища власника (довіреної особи).

12. Дозвіл на тимчасову охорону транспортного засобу надається старшим охоронником зміни.

13. Транспортні засоби, що знаходяться в паркінгу, мають бути зачинені на замки, зняті з гальм та передач і зафіксовані від довільного руху. Скло дверцят повинно бути зафіксоване в піднятому положенні.

14. Транспортний засіб випускається з паркінга здавання по пред’явленні  черговому охороннику перепустки.

15. Транспортний засіб може бути випущений з паркінга іншій особі, яка не здавала під охорону вказаний транспортний засіб, у разі якщо така особа пред’явить перепустку, або документ, що посвідчує особу, а також технічний паспорт на автомобіль.

16. У разі втрати перепустки транспортний засіб випускається з паркінга на підставі письмової заяви власника та документів, які посвідчують його особу і підтверджують права на приналежність транспортного засобу.

17. Відомості про пред'явлені документи заносяться до журналу обліку транспортних засобів.

18. Власнику транспортного засобу, який перебуває в нетверезому стані, в'їзд на територію паркінга та виїзд з нього не дозволяється.

19. Власник транспортного засобу, який користується послугами паркінга, зобов'язаний:

1) ознайомитися з цією Інструкцією, розписатися про це в журналі обліку транспортних засобів і виконувати вимоги Інструкції в частині що стосується;

2) оформити транспортний засіб під охорону згідно з вимогами цієї Інструкції, укласти договір з ОСББ «ОАЗИС 4»,  отримати перепустку;

3) заїжджати на територію паркінгу на незабрудненому автомобілі;

4) при в’їзді в паркінг висадити пасажирів з транспортного засобу;

5) виконувати правила техніки безпеки, пожежної безпеки та утримувати зайняте транспортним засобом парко-місце у чистоті;

6) у разі термінового виїзду у ранній час під час снігових заметів самостійно забезпечувати собі розчистку проїзду;

7) у разі виявлення некомплектності транспортного засобу негайно повідомити про це чергового охоронника і подати з цього питання письмову заяву у двох примірниках, один з яких з відміткою чергового охоронника про її одержання залишити у себе.

20. Технічне обслуговування транспортного засобу дозволяється проводити тільки в спеціально відведених і обладнаних в паркінгу місцях (пунктах самообслуговування, естакадах, оглядових ямах тощо).

21. Претензії власника транспортного засобу до службових осіб та до обслуговуючого персоналу паркінгу заносяться до книги скарг та пропозицій.

22. При наявності заборгованості власника (орендаря) парко-місця, або особи, яка на законних підставах керує транспортним засобом (має технічний паспорт на автомобіль) за оплату послуг ОСББ «ОАЗИС 4» більше одного місяця, транспортний засіб не охороняється, уразі викрадення або псування такого транспортного засобу охоронник відповідальності не несе;

23 Спори, що виникають між сторонами, вирішуються в установленому законодавством порядку.

24. В паркінгу ведуться журнали:

1) журнал обліку власників парко-місць;

2) журнал обліку щоденного та одноразового заїзду і виїзду транспортних засобів;

3) журнал обліку транспортних засобів з пошкодженнями та некомплектних;

4) книга скарг та пропозицій.

Похожие статьи:

ОСББ Оазис 4Зразок типового договору про участь у витратах з утримання паркінгу

ОСББ Оазис 4Кошторис витрат на утримання паркінгу будинку по проспекту Героїв Сталінграда, 4

ОСББ Оазис 4Паркінг

ОСББ Оазис 4Положення про паркінг будинку по проспекту Героїв Сталінграда, 4

ОСББ Оазис 4Збори власників паркінгу

Рейтинг: 0 Голосов: 0 401 просмотр
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!