Збори власників паркінгу

7 марта 2017 - Валентин
Збори власників паркінгу

   28 лютого 2017 року відбулися загальні збори власників машино-місць в паркінгу будинку за адресою:  м. Київ, пр. Героїв Сталінграду, 4.

   Основним предметом обговорення були питання, пов’язані із зміною виконавця по утриманню паркінга. Раніше паркінг обслуговувався ТОВ "Експлуатаційна компанія". Але, в 2016 році співвласники квартир та нежилих приміщень створили ОСББ (Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку) "Оазис — 4" і взяли в управління свій будинок. Стало питання утримання паркінгу, який є спільною власністю цього будинку.

   Згідно із законодавством України, участь у створенні ОСББ приймають власники квартир та нежилих приміщень будинку. Власники машино-місць не мають права приймати участь у створенні ОСББ і їх відносини з цим Об’єднанням законодавством не визначені. Але власники машино-місць паркінгу будинку по проспекту Героїв Сталінграду, 4, також об’єднались і на загальних зборах визначили всі питання взаємовідносин з ОСББ "Оазис — 4".

  Загальними зборами затверджено Положення, що є подобою Статуту, яке дозволило заповнити прогалину в законах, зрівнявши права власників машино-місць з правами власників приміщень будинку.

   На рішення зборів винесені питання: затвердження Положення, обрання Активу паркінгу, затвердження кошторису витрат і тарифу, затвердження умов договору з ОСББ "Оазис 4", прийняття рішення про дату з якої розриваються відносини з попереднім управителем і вступають в силу відносини з ОСББ "Оазис 4".

   Матеріали, винесені на рішення зборів опубліковані на сайті.

   Найбільш активно обговорювались питання, пов’язані із змістом Положення та кошторисом витрат на обслуговування паркінгу. Голосування показало майже одностайну підтримку по питанням порядку денного. За винесені на рішення зборів питання проголосувало більше, ніж 97 % учасників зборів. Але, по аналогії із законом про ОСББ, голосування продовжується письмовим опитуванням і буде завершене до 15 березня 2017 року.

   Тих, хто ще не проголосував, просимо не бути осторонь і прийняти участь у голосуванні!

Похожие статьи:

ОСББ Оазис 4Протокол загальних зборів паркінгу по Героїв Сталінграду, 4

ОСББ Оазис 4Зразок типового договору про участь у витратах з утримання паркінгу

ОСББ Оазис 4Паркінг

ОСББ Оазис 4Положення про паркінг будинку по проспекту Героїв Сталінграда, 4

ОСББ Оазис 4Кошторис витрат на утримання паркінгу будинку по проспекту Героїв Сталінграда, 4

Рейтинг: 0 Голосов: 0 539 просмотров
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!