Увага! Надзвичайно небезпечні зміни до статуту ОСББ «Оазис 4»

16 мая 2018 - Валентин
Увага! Надзвичайно небезпечні зміни до статуту ОСББ «Оазис 4»

На загальні збори ОСББ «Оазис 4» винесені вкрай небезпечні зміни до Статуту.

З новою редакцією Статуту можна ознайомитись тут, а з переліком змін в порівнянні з попередньою, нині діючою його редакцією, — тут. 

Співвласники будинку з 1-го підїзду 2-го корпусу на зборах підїзду обговорили ці зміни, по результатам обговорення було складено протокол і подано в Правління ОСББ. Але Правління не врахувало ці зауваження й винесло ці зміни на голосування в п. 8 порядку денного Загальних зборів ОСББ!

   Ми вважаємо, що ці зміни є недостатньо юридично протестовані й несуть загрозу нашому ОСББ.

 Головне, що пропонується в цих змінах — кардинальна зміна системи управління ОСББ. Керує Обєднанням  найомний виконавчий директор. Правління НЕ МАЄ ПРАВА мати постійного голови правління. Керують по черзі. Кожен, як би він не хотів, не має права обіймати посаду голови більш, ніж 3 місяці!  Є людина, яка може і хоче керувати правлінням, але чере 3 місяці він буде примушений звільнити посаду іншому, який, можливо, не може і не хоче бути головою правління! 

Питання!  А навіщо нам такі обмеження? Що вони нам дають?
Вважаю, що в цих змінах закладена колективна безвідповідальність і загроза розвалу ОСББ! Вони закладають міну сповільненої дії! Змінами до Статуту вводиться посада Виконавчого директора, який має права органа управління ОСББ, але всупереч Закону він не обирається Загальними зборами! Це несе загрозу мати корумповану особу, яка має можливість керувати ОСББ вічно! Кожний з органів управління обирається на певний термін. Якщо термін повноважень правління, яке має право на його призначення та звільнення спливе і будуть діяти внутрішні сили, які вносять конфронтацію та внутрішні війни, буде підтримуватись  протистояння (які вже зараз є в нашому ОСББ) і Загальні збори будуть зриватись, то можливості зняти з посади одного й призначити іншого виконавчого директора не буде!
Це грубе порушення закону про ОСББ. Закон не передбачає органу управління, який не обирається загальними зборами!
Стаття 10. Статутні органи об'єднання 
     Органами    управління    об'єднання    є    загальні   збори співвласників, правління, ревізійна комісія об'єднання.

   Є й інші незрозумілі своєю метою обмеження. 

Вводиться обмеження, суть якого в тому, що членами правління та зборів представників можуть бути тільки власники приміщень будинку. Це обмеження не відповідає Закону про ОСББ. В нас є значна частина осіб вже обраних Загальними зборами в склад органів управління, які особисто не є власниками прниміщень. Після реєстрації цих змін вони втратять свої повноваження.

Закликаю співвласників нашого будинку голосувати ПРОТИ таких змін по п. 8 порядку денного Зборів!

Похожие статьи:

Все об ОСББАдреси розташування ОСББ в Оболонському районі

ОСББ Оазис 4Статут ОСББ "Оазис 4"

Все об ОСББПроект ОСББ-online

ОСББ Оазис 4Проект статуту ОСББ "Оазис 4"

Управляющие компанииКто обслуживает дома жилмассива «Оазис»?

Рейтинг: 0 Голосов: 0 647 просмотров
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!