Власники машиномісць передали свій паркінг в управління ОСББ "Оазис 4"

7 июня 2017 - Валентин
Власники машиномісць передали свій паркінг в управління ОСББ

  Власники машиномісць напівпідземного паркінгу в будинку № 4 по проспекту Героїв Сталінграда з початку червня 2017 року передали свій паркінг в управління ОСББ "Оазис 4".

   Але ця подія сталась після тривалої боротьби співвласників паркінгу із призначеним Оболонською районною державною адміністрацією управителем паркінгу — ТОВ "Ексрплуатаційна компанія". В Розпорядженні Оболонської РДА від 12.12.2007р № 1189 «Про прийняття в експлуатацію закінченного будівництвом напівпідземного паркінгу в 3-А мікрорайоні житлового масиву «Оболонь» на ділянці №116» в додатку до розпорядження записано: «До створення товариства співвласників напівпідземного паркінгу будівлю паркінгу передати на обслуговування та експлуатацію ТОВ «Експлуатаційна компанія»…».

          Власники квартир та нежилих приміщень Будинку об’єднались, створили й зареєстрували об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) «Оазис 4». Згідно з рішенням співвласників будинку від 22.09.2016р, будинок взято в управління ОСББ. Власники  машиномісць в паркінгу, згідно закону, не мають права приймати участь у створенні ОСББ. Тому вони, на основі прав, гарантованих ст. 41 Конституції України, об’єднались і по варіанту, визначеному  Статтею 10 закону України "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку" 28.02.2017р провели загальні збори співвласників машиномісць Паркінгу, створили своє товариство без утворення юридичної особи, затвердили відповідне Положення, обрали орган управління і прийняли рішення  розірвати договори на участь у витратах паркувальної території з ТОВ «Експлуатаційна компанія» та укласти такі договори із ОСББ «ОАЗИС 4». Тобто співвласники Паркінгу також створили товариство без реєстрації юридичної особи і визначили ОСББ «ОАЗИС 4» управителем Паркінгу.

      ТОВ "Ексрплуатаційна компанія" не визнавала рішення загальних зборів, не приймала до розгляду заяви власників машиномісць про розірвання договору на обслуговування паркінгу. Але власники машиномісць уклали договори з ОСББ "Оазис 4" і пердали йому паркінг в управління!

Похожие статьи:

ОСББ Оазис 4Положення про паркінг будинку по проспекту Героїв Сталінграда, 4

ОСББ Оазис 4Збори власників паркінгу

ОСББ Оазис 4Зразок типового договору про участь у витратах з утримання паркінгу

ОСББ Оазис 4Кошторис витрат на утримання паркінгу будинку по проспекту Героїв Сталінграда, 4

ОСББ Оазис 4Паркінг

Рейтинг: 0 Голосов: 0 1497 просмотров
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!