Створення Ініціативної групи по створеню ОСББ

15 апреля 2016 - Viktor
Створення Ініціативної групи по створеню ОСББ

Відповідно до ст. 6 Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» та згідно Закону №417-19 до 01/07/2016 мешканці кожного будинку мають створити Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, або найняти управляючу компанію, яка буде обслуговувати будинок.

25 березня 2016 року відбулося створення Ініціативної групи зі скликання та проведення установчих зборів Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку №8 (корпуси 1,2,3,4,5,6,7,8) пр. Героїв Сталінграду у м.Києві.

Вирішили утворити Ініціативну групу у складі 14 чоловік (по одному представнику від під’їзду).
Ініціативна група просить власників надати наступну інформацію про вашу власність представникам групи для формування списку власників та співвласників житлових та нежитлових приміщень та паркомісць:
П.І.Б.; площа квартири (приміщення, машиномісця), що перебуває у власності; адреса  фактичної реєстрації;  документ, що підтверджує право власності; контактні дані.

28-30 березня Ініціативна група надіслала запити до органів державної реєстрації прав на нерухоме майно м. Києва, БТІ м. Києва, в Оболонську РДА,  в Керуючу компанію з обслуговування житлового фонду Оболонського району, в Департамент житлово-комунальної інфраструктури КМДА, ГІОЦ.
Тут ви можете ознайомитися із протоколом засідання ініціативної групи зі скликання та проведення установчих зборів ОСББ у будинку №8 по пр. Героїв Сталінграда.


 

Похожие статьи:

Все об ОСББПроект ОСББ-online

ОСББ Оазис 8Повідомлення про скликання Установчих зборів

Управляющие компанииКто обслуживает дома жилмассива «Оазис»?

ОСББ Оазис 4Проект статуту ОСББ "Оазис 4"

Все об ОСББАдреси розташування ОСББ в Оболонському районі

Рейтинг: 0 Голосов: 0 716 просмотров
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!