Про конкурентність тарифів ОСББ "Оазис 4" в порівнянні з сусідніми будинками

19 апреля 2018 - Валентин
Про конкурентність тарифів ОСББ

Утримання будинку і прибудинкових територій – це житлово-комунальна послуга, завдяки якій функціонують всі мережі будинку та за потреби проводяться ремонтні роботи. Структура, періодичність та строки надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій регулюються Розпорядженням КМДА №307 від 9 березня 2011 р.

Всім хочеться отримувати якісні послуги з обслуговування будинку, а платити за них якомога менше. Але: ненадійні інженерні комунікації, смердючий, неприбраний темний під’їзд, занехаяні сходові клітки та погано прибрана прибудинкова територія – також не задовольняє мешканців багатоквартирного будинку.

Де є та «золота серединка», коли і якість сервісу задовольняє споживачів послуг і тарифи не дуже «кусаються»?

Я вважаю, що наше правління ОСББ «Оазис 4» з першого ж періоду свого існування забезпечило і належну якість обслуговування і тариф значно нижчий, ніж визначений розрахунками КМДА і діючий у сусідніх будинках!

Тариф на утримання будинку і прибудинкової території в нашому будинку рішенням Загальних зборів ОСББ «Оазис 4» від 22 вересня 2016 року був встановлений на рівні 4 грн/м2, та додатково – за охорону та обслуговування будинку по проекту «Безпечний дім» — 1 грн/м2.

При цьому, розрахунковий тариф КМДА для нашого будинку становить майже 7 грн/м2.

Тариф ТОВ «Експлуатаційна компанія» для будинку по Героїв Сталінграда, 6Б – 4,98 – 5,22 грн/м2.

Тариф  ТОВ «Експлуатаційна служба «Респект»  для будинку по Оболонській набережній, 1, без урахування витрат  на охорону, – 7,317 грн/м2.

Тариф  ТОВ «Парк-Стоун сервіс»  для будинку по Героїв Сталінграда, 2Д, без урахування витрат  на охорону, – 10,92 грн/м2.

Виникає питання, яким же чином ОСББ "Оазис 4" змогло при тарифі в 1,5 — 2 рази нижчому, ніж в аналогічних сусідніх будинках забезпечити якісне обслуговування, розвиток, модернізацію систем освітлення та енергозбереження, не мати боргів та ще й мати значний залишок коштів на рахунках?

Секрет простий.

По-перше, це формат неприбуткової організації  - Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ). Він вже дає значну економію коштів на податках та ненприбутковості. 

По-друге, це додаткові доходи за рахунок реклами та здачі в оренду різних, невикористовуємих  на цей час приміщень в місцях загального користування будинку.

По- трете, це участь у міських конкурсах з енергоефективності 70/30. Реалізація такого проекту в 2017 році дала можливість залучити 626 844 грн коштів міського бюджету для модернізації та заміни елементів внутрішньобудинкових інженерних мереж в системах опалення та постачання холодної та гарячої води. 2018 році ми також стали переможцями у конкурсі з енергоефективності  міської програми «70/30», завдяки чому розраховуємо отримати від міста інвестиції на обладнання та послуги для будинку обсягом більше, ніж 600 000 грн.

А головне, що потрібно для цього — це дружня, злагоджена робота правління ОСББ будинку!

Похожие статьи:

Все об ОСББПроект ОСББ-online

Управляющие компанииКто обслуживает дома жилмассива «Оазис»?

ОСББ Оазис 8Створення Ініціативної групи по створеню ОСББ

Все об ОСББАдреси розташування ОСББ в Оболонському районі

ОСББ Оазис 4Проект статуту ОСББ "Оазис 4"

Рейтинг: 0 Голосов: 0 937 просмотров
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!